Brigádnici

Pomáhame se sháněním brigádniků

Najděte si brigádu v Praze

Posted on | Srpen 26, 2015 | No Comments

Hledáte brigádu v Praze? Jaké jsou vaše možnosti a jak celkově zvýšit šance najít si brigádu podle vašich představ? Hledejte na pracovních portálech i jinde.

Brigády v Praze

Brigády v Praze zajímají zpravidla studenty středních a vysokých škol. Tato skupina však není jediná. Brigády vyhledávají i ženy na mateřské dovolené, důchodci, pracující, kteří si chtějí přivydělat či nezaměstnaní, kterým se nedaří najít vhodná práce na hlavní pracovní poměr.

Brigády v Praze jsou velmi pestré, takže ať už vás láká jakýkoliv obor, vhodnou nabídku najdete. Samozřejmě však ty nejatraktivnější brigády v Praze se pojí s největší konkurencí, a tak může být velmi obtížné uspět.

Chcete zvýšit své šance najít si vhodnou brigádu v Praze? Pak využijte pracovní či personální agenturu.

Pokud si vyberete kvalitní a velkou agenturu, najdete v její nabídce mnohé možnosti přivýdělků. Shromažďují nabídky firem, které hledají brigádníky pro různé situace, především na nárazové práce, sezónní práce, během dovolené zaměstnanců, během pracovní neschopnosti zaměstnanců, mateřských dovolených atd.

Zaměření brigád je rozmanité. Mezi hlavní oblasti patří kancelářské práce, manipulační práce, stavební práce, stěhovací práce, úklidové práce, práce na pokladně, merchandising atd.

Jak hledat brigádu v Praze

Jak jsme si výše uvedli, své šance na brigádu v Praze zvýšíte, vyberete-li si vhodnou pracovní agenturu. Stále více firem jim svěřuje hledání vhodných brigádníků. Sledujte pravidelně nabídky či využívejte i dalších služeb, které některé agentury nabízí.

Většina pracovních agentur má své internetové stránky. Díky nim budete mít neustále k dispozici aktuální nabídku.

Brigádu v Praze můžete hledat nejen na internetu. Podívejte se i do novin, zeptejte se přátel a známých. Pokud jste ve vyšším ročníku střední či vysoké školy můžete se také pokusit oslovit přímo firmy, které pracují v oboru, jež studujete.

Comments

Leave a Reply

About

This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

Subscribe to our feed

Search

Admin