Brigádnici

Pomáhame se sháněním brigádniků

Ste študentom a chcete si privyrobiť? Brigádujte

Posted on | Červen 20, 2015 | No Comments

Ste študentom, vaše letné plány stroskotali a hrozí, že zostanete zatvorení doma v „detskej“ izbe? Váš životný štýl je nákladnejší, ako ste predpokladali a začínajú vám chýbať peniaze? Je vám trápne pýtať stále od rodičov a vaša večne tenká študentská peňaženka by uvítala nejakú tú záťaž? Alebo si len prosto chcete privyrobiť? Odpoveďou pre vás môžu byť brigády pre študentov.

Práve leto je pre študentov asi tým najideálnejším obdobím, kedy si môžu čo-to privyrobiť a našetriť si na nový notebook, lístok na nejaký ten festival, alebo si prosto len vďaka zarobeným peniazom užiť leto „vo veľkom“. Výber brigád je veľký. Či už ide o sezónne práce, ako je napríklad zber ovocia či iné poľnohospodárske práce, ktoré sú asi skôr pre tých odolnejších, ktorí, keď im už nevyšlo to more, chcú chytiť bronz aspoň na poli, rôzne administratívne práce, promo akcie, hostesing, výpomoc v predajniach alebo aj výroba televízorov, ktorá je vďaka našim kórejským a iným investorom večne k dispozícii. To už je však asi pre tých odvážnejších z rád študentov, ktorým neprekáža vstávať o štvrtej ráno na skoré ranné smeny a mechanicky celý deň vykonávať to isté pod prísnym drobnohľadom. Peniaze však vždy boli a vždy aj budú silnou motiváciou a rovnako tiež nie je na škodu získať aj túto skúsenosť. Verte, že po tejto pracovnej skúsenosti neskôr oceníte svoju už trvalú prácu a stály príjem oveľa väčšmi.

Brigád je naozaj veľmi veľké množstvo a stačí len poriadne hľadať. Či už osobne prechádzať po meste a hľadať tie milé oznamy, že prijmú brigádnika, ale stačí ak sa z pohodlia domova preklikáte cez pár stránok. Je len veľmi málo pravdepodobné, že sa vám nepodarí nič nájsť. Kto naozaj chce a nehľadá si výhovorky, ten si určite dokáže privyrobiť a svoju zaslúženú výplatu rozhádzať presne tak, ako sa na správneho študenta patrí.

 

Comments

Leave a Reply

About

This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

Subscribe to our feed

Search

Admin