Brigádnici

Pomáhame se sháněním brigádniků

Chcete pracovat jako brigádník? Registrujte se v personální agentuře

Posted on | Únor 5, 2015 | No Comments

Rádi byste pracovali jako brigádníci? „Hledáme brigádníky“ najdete u četných agentur. Najděte si i vy touto cestou brigádu, která nejlépe splní vaše nároky.

 

„Hledáme brigádníky“

Zaměstnavatelé se stále častěji obracejí při hledání brigádníků na pracovní a personální agentury. Proto, když si budete shánět brigádu, najdete inzerát začínající „Hledáme brigádníky“ především u těchto agentur.

Po vás tedy bude mnohem efektivnější se při hledání vhodné brigády zaměřit na pracovní agentury než obcházet konkrétní firmy, ve kterých byste rádi pracovali.

Chcete-li být při hledání brigády úspěšní, oslovujte hlavně velké pracovní agentury, které hledají brigádníky pro firmy už dlouhou dobu. Zpravidla spolupracují s velkým množstvím firem a poměrně snadno a rychle vám najdou vhodnou brigádu.

 

Proč firmy upřednostňují brigádníky přes agenturu?

Firmy stále častěji nabírají brigádníky přes pracovní a personální agentury. Přináší jim to řadu výhod.

Mají také různý rozsah služeb. Mohou si nechat sehnat vhodné brigádníky, které zaměstnají u sebe, ale stále častěji také využívají agenturního zaměstnávání, což znamená, že si brigádníky pouze pronajímají. To je u brigádnických pozic častější.

Díky tomu, že si firmy hledají brigádníky přes agenturu, ušetří peníze, ale i čas a administrativu spojenou s hledáním vhodných kandidátů. Agentury také mají databázi uchazečů o brigádu, takže podle vaší konkrétní poptávky vám mohou zajistit brigádníky během krátké doby. A když s nimi budete nespokojeni? Některé pracovní agentury nabízejí jejich rychlou a bezplatnou výměnu, ať už z důvodu špatné pracovní morálky, nemoci atd. Usnadněte si i vy hledání brigádníků a oslovte agenturu, která to udělá za vás.

Brigády jsou vhodné pro studenty, ale využívají jich i nezaměstnaní, důchodci, ženy na mateřské dovolené či ti, kteří si chtějí přivydělat ke svému platu.

Comments

Leave a Reply

About

This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

Subscribe to our feed

Search

Admin