Brigádnici

Pomáhame se sháněním brigádniků

Co je to Asociace pracovních agentur

Posted on | Leden 7, 2014 | No Comments

Budete-li chtít při hledání práce využít nabídky pracovní agentury, zjistíte, že vaše možnosti jsou velké. Pracovních agentur je hodně a liší se v mnohých aspektech.

Nevíte od čeho se při hledání té pravé „odrazit“? Chcete-li mít větší pravděpodobnost, že budete spolupracovat se seriózní organizací, vyberte si pracovní agenturu, která spadá pod Asociaci pracovních agentur.

Asociace pracovních agentur (APA) představuje neziskovou nepolitickou organizaci sdružující agentury práce více než deset let. Pod APA spadají pouze pracovní agentury, které splňují určité podmínky, především musí mít povolení ke své činnost od Generálního ředitelství Úřadu práce a také musí přijmout Etický kodex APA a zavázat se k dodržování Stanov této organizace.

 

Asociace pracovních agentur nabízí rovněž další činnosti související s trhem práce. Jsou jimi např. informace o agenturním zaměstnávání, ze zákonu o zaměstnanosti, zákoníku práce atd. Více se dozvíte také na http://proplusco.cz/

Comments

Leave a Reply

About

This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

Subscribe to our feed

Search

Admin