Brigádnici

Pomáhame se sháněním brigádniků

Druhy brigád

Posted on | Listopad 1, 2013 | No Comments

Budete-li si chtít najít nějaký přivýdělek, zjistíte, že na trhu je mnoho rozmanitých brigád. Některé jsou atraktivní a je těžké je sehnat, jiné jsou nabízené neustále.

Mezi stále brigády, se kterými se setkáte poměrně často je práce v call centru. Brigádníci mají na starosti průzkumy veřejného mínění či prodej po telefonu.

Časté jsou i průzkumy trhu či podílení se na veřejných sbírkách pro neziskové organizace. Pokud tento druhu brigád nemáte rádi, vyhledejte si pomocné práce ve výrobě či ve skladu, roznášení letáků, pomoc při stěhování či pomocné práce v kuchyně, rychlých občerstveních atd.

Radši byste nějakou kancelářskou práci? Rozšířené jsou různé drobné administrativní výpomoci ve firmách či na úřadech či záskoky na recepcích v hotelech i různých firmách. Pokud jste studijně zdatní, můžete začít s doučováním. Tímto způsobem si přivydělávají hlavně vysokoškoláci.

Brigády Praha jsou rozmanité a budete-li dobře hledat, jistě najdete i vy takovou, se kterou budete spokojeni. Chcete zvýšit svou šanci na úspěch, oslovte personální či pracovní agenturu.

Comments

Leave a Reply

About

This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

Subscribe to our feed

Search

Admin