Brigádnici

Pomáhame se sháněním brigádniků

Jak hledat brigádu v Praze

Posted on | Leden 22, 2014 | No Comments

Chystáte-li se hledat brigádu v Praze, máte výhodu v tom, že v hlavním městě je obrovské množství firem, které nabízí přivýdělky. Nevýhodou však je, že je zde i mnoho lidí shánějící brigádu. Kromě obyvatel Prahy chtějí brigádu i studenti z různých koutků České republiky, jež v hlavním městě studují vysokou školu.

Chcete-li být při hledání přivýdělku v Praze skutečně efektivní, nehledejte si brigádu pouze jedním způsobem. V současné době je běžné hledat si brigád přes internet. Dává vám to mnohé možnosti, ovšem neomezujte se jen na tento způsob hledání.

I když hodně zaměstnanců využívá k hledání internetové portály, někteří stále dávají přednost tištěným inzerátům. Nezapomeňte se také dívat do výloh, zda v nich někdo nenabízí brigádu, a nebojte se ani poptat známých, kteří pracují ve firmách s nabídkou brigádnických míst. Využívejte všech možností pro výběr letní brigády v Praze. Víte-li sami o firmách, kde byste mohli uspět, zaneste tam osobně životopis. Většinou je to účinnější než ho posílat e-mailem.

 

 

Comments

Leave a Reply

About

This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

Subscribe to our feed

Search

Admin