Brigádnici

Pomáhame se sháněním brigádniků

Jak najít rychle brigádníky?

Posted on | Říjen 22, 2014 | No Comments

Lidé, ať už studenti, nezaměstnaní a další, si rádi přivydělávají na brigádách. Přesto na vaše „Hledáme brigádníky“ umístěné na internetu či v novinách nikdo neodpovídá, nebo s brigádníky nejste spokojeni? Možná vám hledání brigádníků zabírá hodně práce, na kterou nemáte čas.

Nechte personální agenturu, ať najdete brigádníky za vás. Nemusíte je také hned najímat do své firmy. Využijte možnosti personálního leasingu. To znamená, že je vám brigádníky dočasně přidělen na předem dohodnuté práce a období, ale přitom stále zůstává zaměstnancem personální agentury.

Ušetříte čas, ale také snížíte své náklady za vedení mzdové a personální agendy a nebudete muset řešit náběr ani propouštění zaměstnanců. S kvalitní personální agenturou budete mít záruku na provedené služby a navíc se vždy dokáže přizpůsobit vašim požadavkům. Usnadněte si shánění nových brigádníků, stejně jako mnohé firmy různých velikostí.

Comments

Leave a Reply

About

This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

Subscribe to our feed

Search

Admin