Brigádnici

Pomáhame se sháněním brigádniků

Jak poznat kvalitní personální agenturu

Posted on | Leden 23, 2014 | No Comments

Personální nebo taky často nazývaná pracovní agentura vám usnadní hledání vhodné brigády pro vás. Proto se spolupráce s ní doporučuje. Je však důležité si uvědomit, že personální agentury se svou kvalitou značně liší, a proto ji vybírejte pečlivě. Na trhu je mnoho personálních agentur, takže rozhodně máte z čeho vybírat.

Personální agentura musí mít vždy licenci, která jí umožňuje provádět tuto činnost. Licenci dostává od ministerstva práce a sociálních věcí. Na jejich webu najdete seznam těchto agentur. Nikdy nespolupracujte s organizací, která nemá licenci. Stejně tak se vyhněte agenturám, které za registraci vybírají poplatky. Je to protizákonné.

Zajímejte se také, jak nakládá organizace s citlivými údaji, které ji při registraci svěřujete. Při posuzování, jestli pro vás bude vyhlédnutá personální agentura ta pravá, se určitě podívejte na internet. Hodně vám o ní vypoví její webové stránky, ale také případně názory lidí v různých diskusních fórech.

Comments

Leave a Reply

About

This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

Subscribe to our feed

Search

Admin