Brigádnici

Pomáhame se sháněním brigádniků

Jak poznat poctivou brigádu

Posted on | Leden 17, 2014 | No Comments

V dnešní době velké nezaměstnanosti může být obtížnější najít i brigádu. Pokud ji zrovna hledáte, dejte si pozor, abyste se nestali obětí podvodu. Slíbí-li vám někdo brigádu, ještě nejásejte a prověřte si, zda je skutečně pro vás brigáda bezpečná. Vždy byste měli pracovat na základě smlouvy. Úvazku bez ní se vyhněte. Neměli byste v ruce nic, na základě čeho by vás musel zaměstnavatel vyplatit, nehledě na to, že taková činnost je nelegální.

Nereagujte ani na nabídky, jež vás nutí do brigády investovat. Chcete si přeci vydělat a ne ještě o peníze přijít. Různé poplatky po vás mohou chtít například zprostředkovatelé sezónních brigád v zahraničí. Už mnohým lidem se stalo, že zaplatili peníze a do zahraničí nakonec neodcestovali. Ať už hledáte brigádu u nás nebo v zahraničí, vždy si jejího zprostředkovatele či přímo zaměstnance prověřte. Získejte informace o něm na internetu a možná i diskuse jiných brigádníků vám pomohou v rozhodování. Vybírejte i vy brigádu pečlivě a minimalizujte riziko, že se stanete obětí podvodu.

Comments

Leave a Reply

About

This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

Subscribe to our feed

Search

Admin