Brigádnici

Pomáhame se sháněním brigádniků

Jak se vyhnout podvodným brigádám

Posted on | Červen 3, 2014 | No Comments

Zájemců o brigádu je hodně, ať už ze strany studentů, nezaměstnaných či těch, kteří hledají možnost přivýdělku. Stejně jako u zaměstnání je problém, že pracovních míst je méně.

Někteří tak hledají brigádu bez úspěchu a snadněji tak mohou naletět podvodníkům, kteří jim slibují dobře placenou brigádu. Dejte si na tyto nabídky pozor. Na internetu jich je hodně a někdy je těžké odlišit je od těch seriózních nabídek.

A co by pro vás mělo být znamení, že nejde o poctivovu brigádu? Podezřelé jsou všechny brigády, které slibují velký výdělek za minimum úsilí (takhle práce prostě nefunguje). Podvodníci také často chtějí vstupní investici či vás nutí volat na drahé telefonní linky. Nikdy také nepřistupujte na to, že budete pracovat bez pracovní smlouvy. V případě, že vám zaměstnavatel nebude chtít zaplatit, nemáte v ruce nic, co by vás ospravedlňovalo k vymáhání finanční odměny za práci.

Obzvlášť si dejte pozor na podvodníky, hledáte-li brigádu v zahraničí. Vždy je dobré vyhledat si na internetu informace o poskytovateli brigády v Praze i na jiných místech.

Comments

Leave a Reply

About

This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

Subscribe to our feed

Search

Admin