Brigádnici

Pomáhame se sháněním brigádniků

Jak sehnat brigádníky?

Posted on | Červenec 30, 2014 | No Comments

Máte svou firmu, nebo pracujete ve firmě, ve které se staráte o nábor brigádníků, ale nemáte kapacitu na to, abyste je sami hledali? Nemusíte. Tuto činnost za vás obstará personální agentura na základě vašich konkrétních požadavků. Vy budete bez práce.

Nejlépe je oslovit takovou personální agenturu, která nabízí práci ve stejném oboru. Zpravidla bude schopná najít vhodné brigádníky pro vás ve své databázi. Nebudete tak vůbec čekat a hned budete mít pracovníky, které potřebujete.

Pro kvalitní pracovní agenturu však není problém, ani když vyžadujete nějaké specifické požadavky. Má své způsoby, jak i tak poměrně rychle brigádníky vyhledat.

Chystáte-li se oslovit personální či pracovní agenturu s cílem náborů nových brigádníků, rozmyslete si, jaký rozsah služeb využijete. Také si ujasněte, jestli chcete brigádníky mít pod svou firmou, nebo zda bude lepší, když pro vás budou brigádnici vykonávat činnost, ale půjde o zaměstnance agentury.

 

Comments

Leave a Reply

About

This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

Subscribe to our feed

Search

Admin