Brigádnici

Pomáhame se sháněním brigádniků

Jaké brigády jsou oblíbené

Posted on | Leden 28, 2014 | No Comments

Pracovní trh nabízí brigádníkům rozmanité přivýdělky. Některé si oblíbíte a budete je vykonávat s chutí, jiné přetrpíte jen proto, abyste si vydělali nějaké peníze. Mezi méně oblíbené brigády patří zpravidla za pokladnou, ve skladu, u výrobních pásů atd.

A jaké brigády jsou naopak oblíbené? Brigádníci mají rádi zpravidla brigády v restauracích a u stánků, které se nejlépe nacházejí na nějakém festivalu či jiné akci, nebo alespoň v létě u vody.

Oblíbené jsou i brigády v zahraničí. I když mnohdy samotné činnosti nejsou příliš lákavé (trhání ovoce, práce v továrnách, restauracích atd.), zaujmou vás svým výdělkem. Můžete si vydělat i několikanásobně více peněz než u nás.

Tradičně jsou oblíbené i brigády na benzínce (mytí oken). Tímto způsobem se dá vydělat hodně peněz a časově jsou brigády flexibilní. Menší nevýhodou je odvozenost výdělku od počasí. V dešti příliš řidičů okna umýt nechce.  Existují i další oblíbené brigády. Jakou budete vykonávat vy?

Comments

Leave a Reply

About

This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

Subscribe to our feed

Search

Admin