Brigádnici

Pomáhame se sháněním brigádniků

Najděte si personální agenturu

Posted on | Leden 15, 2014 | No Comments

Personální agentura je organizace, která pomáhá lidem s vyhledáváním práce, ale i firmám s hledáním vhodných zaměstnanců. Provádí i další činnosti související s tímto oborem. Patří sem kariérní poradenství, personální audit, HR marketing atd. Obecně můžeme říci, že nabízí podobné služby jako úřad práce.

U nás je mnoho různých personálních agentur. Ať už oslovíte jakoukoliv, bude vám zaměstnání zprostředkovávat zdarma. To je dáno zákonem.

Při hledání personální agentury vybírejte organizace, které jsou členem Asociace poskytovatelů personální služeb. Budete s nimi mít větší jistotu serióznosti.

Ať už uvažujete o jakékoliv personální agentuře, zjistěte si její reference i minulost. I to vám hodně napoví, jestli při spoluprací s ní budete spokojeni.

Personální agentury se zaměřují na přímé vyhledávání (oslovení kvalifikovaných lidí, kteří často ani novou práci nehledají), vyhledávání z využití databáze (lidé registrovaní v personální agentuře) či inzercí pracovních pozic (online i tištěné inzerce).

Comments

Leave a Reply

About

This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

Subscribe to our feed

Search

Admin