Brigádnici

Pomáhame se sháněním brigádniků

Nemůžete najít práci? Zkuste rekvalifikaci

Posted on | Listopad 24, 2014 | No Comments

Nezaměstnaní lidé si hledají práci různými způsoby. V mnohém jim mohou pomoci pracovní agentury ako například ProPlusco personální agentura, ale také je důležitý jejich aktivní přístup. Jste nezaměstnaní? Zaměřte se i vy více na hledání práce. Jak? Vhodnou cestou může být rekvalifikace.

Jde o nástroj aktivní politiky zaměstnanosti. Díky ní získáte novou kvalifikaci či prohloubíte a rozšíříte tu stávající.

Rekvalifikovat se je možné v různých oborech. Rekvalifikaci pro nezaměstnané zajišťují Krajské pobočky Úřadu práce České republiky. Tyto rekvalifikační kurzy jsou určené těm, kteří jsou na úřadu práce registrováni a splní i další podmínky.

Snažte se při hledání práce využít všech možností, ať už jde o spolupráci s pracovní agenturou (mějte na paměti, že pracovní agentury mají různou úroveň), rozšiřování vzdělání, poptávání se ve firmách, u přátel a známých atd. Pozitivní je, že dle posledních statistik, zaznamenává nezaměstnanost v roce 2014 mírný pokles.

Comments

Leave a Reply

About

This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

Subscribe to our feed

Search

Admin