Brigádnici

Pomáhame se sháněním brigádniků

Pracovní agentury v Praze

Posted on | Leden 24, 2014 | No Comments

Hledáte práci či brigádu v Praze? Můžete hledat různými způsoby, ale své šance výrazně zvýšíte, pokud oslovíte pracovní agenturu v Praze. Jakou? To už je jen na vás. V hlavním městě působí mnohé organizace zprostředkovávající různé pracovní úvazky. Vybírejte pečlivě. Vhodnou volbou zvýšíte svou šanci najít si práci či dočasný přivýdělek, se kterým budete skutečně spokojeni.

Pracovní agentury samozřejmě nejen v Praze mohou pracovat pouze s povolením vydávaným generálním ředitelstvím Úřadu práce.

Mnohé pracovní agentury se sdružují pod Asociaci pracovních agentur (APA). Funguje od roku 2001 a kromě toho, že sdružuje agentury práce, poskytne vám rovněž informace o agenturním zaměstnávání, ze zákoníku práce atd. Každá pracovní agentura spadající pod APA se zavazuje k dodržování Etického kodexu a stanov asociace.

Zjistěte si něco o pracovní agentuře v Praze, než s ní začnete spolupracovat. Lépe tak zvážíte, jestli je reálná šance, že jejím prostřednictvím najdete práci v oboru, na který se zaměřujete.

Comments

Leave a Reply

About

This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

Subscribe to our feed

Search

Admin