Brigádnici

Pomáhame se sháněním brigádniků

Služby , které poskytují personální agentury.

Posted on | Prosinec 16, 2014 | No Comments

Personální agentury jsou zaměřeny na personální služby, tedy na zprostředkování práce. Zájemcům pomáhají při hledání zaměstnání a firmám zase pomáhají obsadit volná pracovní místa. K tomu, aby podnik fungoval, je třeba mít dobrých pracovníků a právě pracovníci agentury dokáží takovýto lidí v krátkém čase najít . Taková společnost je například i personální agentura ProPlusco.

Personální služby jsou zaměřeny především na obsazování různých volných pracovních pozic. Firmy častokrát nedokážou, nebo nemají dostatek času na to, aby si nové zaměstnance hledali sami a právě proto využívají služeb pracovních agentur .

Pracovníci personální agentury pracují s databází uchazečů o zaměstnání, organizují osobní pohovory, oslovují vhodné kandidáty, mají dostatečné znalosti o trhu práce a vyznají se v metodách hodnocení a výběru nových pracovníků. Výborní pracovníci jsou pro úspěch firmy prvořadí a proto je hledání zaměstnanců prostřednictvím agentury jednou z nejlepších možností obsazení pracovních míst.

Comments

Leave a Reply

About

This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

Subscribe to our feed

Search

Admin