Brigádnici

Pomáhame se sháněním brigádniků

Vyberte si vhodnou personální agenturu

Posted on | Červen 7, 2014 | No Comments

Rozhodli jste se, že vám s výběrem vhodné práce pomůže personální agentura? Měli byste vědět, že jich je velké množství (stovky) a ne všechny jsou kvalitou na stejné úrovni.

Nevíte od čeho se při výběru „odpíchnout“? Nejlepší je, když vám někdo z vašeho okolí vhodnou personální agenturu doporučí na základě své dobré zkušenosti. Pokud nikoho takového ve svém okolí nemáte, podívejte se na internet, kde si můžete vyhledat zkušenosti různých lidí.

O kvalitně personální agentury také hodně vypoví její internetové stránky. Měly by obsahovat všechny informace, které potřebujete – včetně kontaktních údajů, historie atd. Samozřejmostí každé personální agentury provozující svou činnost je licence od Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.

Našli jste si personální agenturu, která chce poplatek? Dejte od ní ruce pryč. Porušuje zákon. Služby agentury musí být pro ty, kteří hledají práci, bezplatné. Zjistěte si také, jak personální agentura chrání vaše osobní údaje, především k jakým účelům je používá.

Comments

Leave a Reply

About

This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

Subscribe to our feed

Search

Admin